قالب مکتب ( JM Maktab )

قالب ریسپانسیو جوملا فارسی برای جوملا 3.3 و 3.5 دارای 9 حالت رنگی متنوع، با افزونه های حرفه ای، ویژه  طراحی سایت های آموزشی، شرکتی، مدارس، آموزشگاهی و... این قالب بر پایه آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است.

قالب تخصصی هوگو ( JM University ) دارای سازگاری بی نظری با افزونه کی۲ (K2) است و در این زمینه امکانات منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار می دهد.

مدت ها کاربران درخواست هایی برای قالب تخصصی ما موضوع آموزش می نمودند. امیدواریم این قالب بتواند پاسخگوی بخشی از نیاز های مشتریان گرامی باشد. البته باید توجه داشته باشید که از این قالب برای هر موضوع دیگری به جز آموزش نیزم ی توان استفاده نمود.

قالب پیش روی شما یک قالب کاملا ریسپانسیو (Responsive) می باشد. به این معنا که با هر سایت مانیتور و تصویری خود را سازگار میکند و از سری قالب های هوشمند جوملا در این زمینه محسوب می شود. به دلیل این ویژگی این قالب بر روی تمامی دستگاه های دارای مرورگر اینترنت به زیبایی نمایش داده می شود.

قالب فارسی جوملا هوگو ( JM Maktab ) نسخه ترجمه شده قالب انگلیسی یونیورسیتی ( JA Uniersity ) از شرکت جوملا آرت ( Joomlart ) می باشد.